Slag in de rondte - De avontuurlijke zeilwedstrijd op het wad
- EAN: 8720844013838
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 12-05-2026 05:54:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Slag in de Rondte is een spannend bordspel waarbij jong en oud, zeiler en niet zeiler op een eenvoudige manier kennis maken met het zeilen op de Waddenzee. Elke speler kiest een schip en om de beurt vertrekken ze uit de haven van Harlingen. Iedereen kiest zijn eigen route en maakt daarbij slim gebruik van wind en getij. De schepen varen door de geulen en over de zandbanken. Als het schip met laagwater op een zandbank terecht komt of in een droogvallende haven eindigt, zit het vast en moet de speler een beurt overslaan. Er zwemt een zeehond rond. Wanneer een andere speler die voor jouw schip legt, zal je een heel stuk om moeten varen. Wie op alle eilanden en Noorpolderzijl een vlaggetje heeft geplant en als eerste terug is in Harlingen, heeft de wedstrijd gewonnen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Slag in de rondte - De avontuurlijke zeilwedstrijd op het wad kopen voor de prijs van € 38,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Slag in de rondte - De avontuurlijke zeilwedstrijd op het wad te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Slag in de rondte - De avontuurlijke zeilwedstrijd op het wad bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,95 voor Slag in de rondte - De avontuurlijke zeilwedstrijd op het wad is gemeten op 18-12-2025. De hoogste prijs was € 39,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Educatief spel Partyspel Strategisch spel Coöperatief spel |
| Taal spel | Nederlands Duits |
| Taal handleiding | Duits Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 5 bootjes, 30 vlaggetjes, 3 dobbelstenen, 1 zandloper, 1 windpijl, 1 zeehond, 1 spelbord |
Productinformatie
| Merk | Siere |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SidR66512 |
| EAN | 8720844013838 |
| Materiaal | Karton Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720844013838 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Slag in de rondte - De avontuurlijke zeilwedstrijd op het wad aankoopt