Skip Bo Luxe uitvoering - Kaartspel
Ultiem plezier in een exclusieve geschenkdoos. Inclusief speelkaarten van hoge kwaliteit, speelbord, een pen en een notitieblok. Voor 2 tot 6 spelers vanaf 8 jaar.
Productinformatie:
Merk: Mattel Games
MPN (Manufacturer Part Number): L3671
EAN: 0027084489262
Materiaal: Karton
Speleigenschappen:
Spelsoort: Denkspel
Taal spel: Nederlands
Afmetingen & Maten:
Verpakkingsgewicht: 0.47 kg
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Skip Bo Luxe uitvoering - Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Skip Bo Luxe uitvoering - Kaartspel is gemeten op 11-06-2025. De hoogste prijs was € 45,99 op 28-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 31,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Mattel Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Mattel Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L3671 |
| EAN | 0027084489262 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Games Skip-Bo |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 154 mm |
| Verpakking hoogte | 27 mm |
| Verpakking lengte | 219 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0027084489262 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Skip Bo Luxe uitvoering - Kaartspel aankoopt