Sinterklaas Surprisespel - pakjesavond partygame voor de hele familie - 3+
- EAN: 8719189074062
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:27:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Sinterklaas Surprisespel is een pakjesavond party game voor de hele familie. Ideaal voor iedereen die Sinterklaas viert met kinderen van 3 tot 12 jaar oud. De spellen zijn voor alle leeftijden en daarom ook leuk voor de ouders, grote broers en zussen, opa en oma, ooms, tantes enz. Tevens geschikt voor scholen, clubs en verenigingen! Geen zin in gedichten, geen tijd voor surprises? Met de 52 spelkaarten uit het Sinterklaas Surprisespel zijn die niet nodig! Vervang surprises en gedichten door de gekke, lieve, maffe surprisespellen: race tegen elkaar in de snoepgoed estafette, red elkaar van de piraten, maak samen een levende Pietenknoop, gooi met balletjes van oranje, was alle vieze Pietjes, ga Sinterklaasliedjes hakken, doe de Pietenbrul of een van de vele andere spelletjes. Dat wordt gegarandeerd een heerlijk avondje huilen van het lachen!
Zo speel je het Surprisespel: Bij ieder pakje zit een surprisekaart. Doe (samen) het spel op de kaart. Pak daarna je cadeautje uit. Geen gezeur, geen gegraai, geen gedichten, geen gedoe! Er wordt niet langer gegraaid en gezeurd, want met het Sinterklaas Surprisespel is iedereen de hele avond aan de beurt! Meest gehoorde pakjesavond ellende van ouders met jonge kinderen: M'n kinderen kunnen niet stil zitten en luisteren naar gedichten... M'n kinderen willen de hele tijd cadeautjes graaien... M'n kinderen zeuren alsmaar: "Ben ik nou nog niet aan de beurt?" M'n kinderen... vul maar aan! Herkenbaar? Vier dan dit jaar pakjesavond met het Sinterklaas Surprisespel: hèt familiespel voor een pakjesavond zonder gezeur en gegraai en daarom voor iedereen een feest: de kinderen en ook de ouders!
Eerst samen een spelletje, daarna je cadeautje. Er wordt geen cadeautje meer uitgepakt zonder eerst samen een kort spelletje te spelen. Deze zorgen voor gekke, leuke, lachen, gieren en brullen situaties! Kinderen hebben zo'n lol in alle opdrachten, dat ze straal vergeten cadeautjes te graaien. En niemand die nog zeurt of hij al aan de beurt is, want als je met elkaar surprisespelletjes speelt, is iedereen de hele avond aan de beurt. Met dit Sinterklaasspel wordt pakjesavond gegarandeerd weer ouderwets gezellig!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spellenrijk
- Bij Spellenrijk kun je Sinterklaas Surprisespel - pakjesavond partygame voor de hele familie - 3+ kopen voor de prijs van € 1.495,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sinterklaas Surprisespel - pakjesavond partygame voor de hele familie - 3+ te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sinterklaas Surprisespel - pakjesavond partygame voor de hele familie - 3+ bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,09 voor Sinterklaas Surprisespel - pakjesavond partygame voor de hele familie - 3+ is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 1495,00 op 29-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1486,91. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Tucker's Fun Factory |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 120 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 52 speelkaarten, waarvan 5x4 korte opdrachten en 32 groepsopdrachten. Plus een draaiboekje. |
Productinformatie
| Merk | Tucker's Fun Factory |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TFF-074062 |
| EAN | 8719189074062 |
| Editie | 4e herziene uitgave met nieuwe illustraties en aangevuld met nieuwe spellen. |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 20 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Model | 4e herziene uitgave met nieuwe spellen en nieuwe illustraties |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 103 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 129 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719189074062 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sinterklaas Surprisespel - pakjesavond partygame voor de hele familie - 3+ aankoopt