Simba - Steffi Love - SL Mega Fashion - Mode - Pop
- EAN: 4006592560157
- Categorie(n): Poppen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Simba Steffi Love SL Mega Fashion Mode Pop is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar oud. Deze modepop maakt geen geluid en weegt 0.46 kg. De pop is roze van kleur en gemaakt van kunststof. Hij is niet wasbaar en heeft geen voedingstype of batterijen nodig. In de verpakking zitten 45 accessoires, waaronder kledingstukken en accessoires voor eindeloos speelplezier. De handleiding is beschikbaar in het Duits, Engels, Frans en Nederlands.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Simba - Steffi Love - SL Mega Fashion - Mode - Pop kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Simba - Steffi Love - SL Mega Fashion - Mode - Pop te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Simba - Steffi Love - SL Mega Fashion - Mode - Pop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Simba - Steffi Love - SL Mega Fashion - Mode - Pop is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 21,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | Geen |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 45 accessoires |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 105736015 |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 32 cm |
| Product lengte | 5.50 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 324 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 332 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006592560157 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Simba - Steffi Love - SL Mega Fashion - Mode - Pop aankoopt