Simba - Steffi Love - Fashion Deluxe - Mode - Pop is een prachtige pop die perfect is voor elke modebewuste jonge meid. Met haar trendy outfit en accessoires ziet Steffi Love er altijd stijlvol uit. De pop is gemaakt van hoogwaardige materialen en heeft prachtig lang haar dat meisjes kunnen stylen.
Met deze Fashion Deluxe pop kunnen kinderen hun verbeelding de vrije loop laten en allerlei modeshows en avonturen bedenken. Steffi Love past moeiteloos in elke speelomgeving en zal voor uren speelplezier zorgen.
Naast haar modieuze kleding heeft Steffi Love ook enkele geweldige eigenschappen die haar tot de perfecte speelpartner maken. Met beweegbare ledematen en een glimlach die altijd klaarstaat, is deze pop een must-have voor elk kind dat van mode en spelen houdt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Intertoys Toychamp
- Bij Bol.com kun je Simba - Steffi Love - Fashion Deluxe - Mode - Pop kopen voor de prijs van € 22,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Simba - Steffi Love - Fashion Deluxe - Mode - Pop te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Simba - Steffi Love - Fashion Deluxe - Mode - Pop in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Simba - Steffi Love - Fashion Deluxe - Mode - Pop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Simba - Steffi Love - Fashion Deluxe - Mode - Pop is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | Geen |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 9 outfits |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 105733092 |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 48 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 329 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 483 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4052351020578 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Simba - Steffi Love - Fashion Deluxe - Mode - Pop aankoopt