Simba - Brandweerman Sam Brandweerauto Venus 2.0 met figuur - Speelgoedvoertuig - vanaf 3 jaar
- EAN: 4006592063719
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Brandweerman Sam komt in actie met de Brandweerauto Venus 2.0 van Simba! Deze speelgoedauto is perfect voor kinderen vanaf 3 jaar en wordt geleverd met een Brandweerman Sam figuur. De auto is meerkleurig en gemaakt van kunststof, werkt op batterijen en maakt geluid. Met verlichting en een schaal van 1:24 zorgt dit speelgoedvoertuig voor uren speelplezier. De afmetingen van de auto zijn 26 cm breed, 16.5 cm hoog en 16.5 cm lang, met een gewicht van 319 g. Het vereist 2 batterijen en wordt geleverd met 2 meegeleverde accu's/batterijen. Dit speelgoedvoertuig is veilig voor kinderen en voldoet aan de CE-markering.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Simba - Brandweerman Sam Brandweerauto Venus 2.0 met figuur - Speelgoedvoertuig - vanaf 3 jaar kopen voor de prijs van € 27,78. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Simba - Brandweerman Sam Brandweerauto Venus 2.0 met figuur - Speelgoedvoertuig - vanaf 3 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Simba - Brandweerman Sam Brandweerauto Venus 2.0 met figuur - Speelgoedvoertuig - vanaf 3 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,98 voor Simba - Brandweerman Sam Brandweerauto Venus 2.0 met figuur - Speelgoedvoertuig - vanaf 3 jaar is gemeten op 17-07-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 08-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.57 kg |
Productinformatie
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Productinformatie
| Merk | Simba |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 109251094038 |
| EAN | 4006592063719 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Brandweerman Sam |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | R03 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Ja |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Ja |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 26 cm |
| Product gewicht | 319 g |
| Product hoogte | 16.5 cm |
| Product lengte | 16.5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:24 |
| Speelgoedthema | Brandweer Film, TV en Muziek Politie Stadsleven |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Brandweerwagen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 168 mm |
| Verpakking hoogte | 167 mm |
| Verpakking lengte | 266 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006592063719 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Simba - Brandweerman Sam Brandweerauto Venus 2.0 met figuur - Speelgoedvoertuig - vanaf 3 jaar aankoopt