Simba Bob de Bouwer Constructor Digger Scoop
- EAN: 4003046051056
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Simba Bob de Bouwer Constructor Digger Scoop kunnen kinderen urenlang speelplezier beleven. Deze educatieve game in het Nederlands is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar oud. Het spel heeft een speelduur van 30 minuten en stimuleert de creativiteit en hand-oog coördinatie van kinderen. De Constructor Digger Scoop is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een gele kleur. Dankzij de CE-markering is de kwaliteit en veiligheid van het product gegarandeerd. Daarnaast is er geen app nodig voor de volledige functionaliteit, en kan het spel zelfstandig niet met internet verbinden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Simba Bob de Bouwer Constructor Digger Scoop kopen voor de prijs van € 27,39. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Simba Bob de Bouwer Constructor Digger Scoop te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Simba Bob de Bouwer Constructor Digger Scoop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,29 voor Simba Bob de Bouwer Constructor Digger Scoop is gemeten op 07-09-2025. De hoogste prijs was € 32,99 op 21-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,70. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.01 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Frans Nederlands Universeel Engels |
Productinformatie
| Merk | Simba Dickie toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00057042 |
| EAN | 4003046051056 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 15.50 cm |
| Product lengte | 29 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 254 mm |
| Verpakking hoogte | 108 mm |
| Verpakking lengte | 323 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4003046051056 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Simba Bob de Bouwer Constructor Digger Scoop aankoopt