Siku Tractor John Deere 6215r Met Voorlader 9,3 Cm Groen
- EAN: 4006874013951
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 22-05-2026 05:52:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Siku John Deere 6215R tractor met voorlader kunnen kinderen zich urenlang vermaken op de boerderij of op het veld. Deze wendbare tractor is zeer comfortabel en makkelijk te besturen, waardoor het werken op de akker een eitje wordt. Dankzij de beweegbare frontlader en schop kunnen er allerlei werkzaamheden op de boerderij worden uitgevoerd. De John Deere wordt geleverd op rubberen banden met een grof profiel, waardoor hij zelfs over ruw terrein kan rijden.
De afneembare cabine en de trekhaak zorgen voor extra speelplezier en mogelijkheden. De afmetingen van de tractor zijn 9,3 x 3,5 x 4,2 cm (LxBxH) en hij weegt slechts 0,06 kg. Deze groene tractor van het merk Siku is gemaakt van staal en kunststof, van hoge kwaliteit en voorzien van het CE-kwaliteitslabel.
De John Deere 6215R is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 12 jaar. Er zijn geen batterijen nodig om met deze tractor te spelen. Hij maakt geen geluid, heeft geen verlichting en is niet mechanisch. De schaal van de tractor is 1:87 en het speelgoedthema is boerderij.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Siku Tractor John Deere 6215r Met Voorlader 9,3 Cm Groen kopen voor de prijs van € 8,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Siku Tractor John Deere 6215r Met Voorlader 9,3 Cm Groen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 22 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Siku Tractor John Deere 6215r Met Voorlader 9,3 Cm Groen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,73 voor Siku Tractor John Deere 6215r Met Voorlader 9,3 Cm Groen is gemeten op 21-09-2025. De hoogste prijs was € 13,32 op 13-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,59. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
Productinformatie
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Metaal Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| Merk | SIKU |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1395 |
| EAN | 4006874013951 |
| Automerk | John Deere |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 93 cm |
| Product gewicht | 0.15 g |
| Product hoogte | 42 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Schaal | 1:87 |
| Speelgoedthema | Boerderij |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type speelgoedvoertuig | Tractor |
| Verpakking breedte | 77 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 95 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006874013951 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Siku Tractor John Deere 6215r Met Voorlader 9,3 Cm Groen aankoopt