SIKU Streetscooter Organic Fresh Delivery Service
- EAN: 4006874019410
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de SIKU Streetscooter Organic Fresh Delivery Service kunnen kinderen hun eigen stadsleven avonturen beleven. Deze kleurrijke speelgoedauto is gemaakt van stevig kunststof en heeft een schaal van 1:50. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar, is deze auto perfect voor jonge ontdekkingsreizigers.
De verpakking van de SIKU Streetscooter heeft een gewicht van 0,24 kg en afmetingen van 98 mm breed, 73 mm hoog en 185 mm lang. Deze speelgoedauto is niet alleen leuk om mee te spelen, maar ook educatief verantwoord. De CE markering garandeert dat de auto voldoet aan alle Europese veiligheidsvoorschriften.
De SIKU Streetscooter Organic Fresh Delivery Service is geschikt voor kinderen die geïnteresseerd zijn in stadsleven en auto's. Deze speelgoedauto maakt geen geluid, heeft geen verlichting en is niet geschikt voor een racebaan. Met gedetailleerde instructies in het Nederlands kunnen kinderen direct aan de slag met hun nieuwe avontuurlijke speelgoedvoertuig.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Alternate kun je SIKU Streetscooter Organic Fresh Delivery Service kopen voor de prijs van € 11,29. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SIKU Streetscooter Organic Fresh Delivery Service te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat SIKU Streetscooter Organic Fresh Delivery Service bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,50 voor SIKU Streetscooter Organic Fresh Delivery Service is gemeten op 01-08-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multikleur |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| Merk | SIKU |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4006874019410 |
| EAN | 4006874019410 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Schaal | 1:50 |
| Speelgoedthema | Stadsleven Auto's |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 185 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006874019410 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SIKU Streetscooter Organic Fresh Delivery Service aankoopt