SIKU 2940 Tractor Winterdienst
- EAN: 4006874029402
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De SIKU 2940 Tractor Winterdienst is een indrukwekkend stuk speelgoed voor kinderen vanaf 5 jaar. Deze trekker van New Holland is speciaal ontworpen voor winterdienstwerk in de gemeente. Met zijn opvallende gemeentekleur oranje en gedetailleerde New Holland-merkuiterlijk ziet deze gemeentetrekker er realistisch uit en biedt het uren speelplezier.
De sneeuwruimer van de tractor kan naar alle kanten bewegen en de strooi-inrichting aan de achterkant kan naar boven worden geopend om te worden gevuld met zout of zand. Beide winterdienstaanbouwdelen zijn volledig afneembaar, evenals de gedetailleerde cabine. Hierdoor kunnen kinderen hun verbeelding de vrije loop laten en diverse scenario's naspelen.
De afmetingen van de SIKU 2940 Tractor Winterdienst zijn perfect voor kinderen om comfortabel mee te spelen. Met een productbreedte van 67 cm, een productgewicht van 201 g, een producthoogte van 82 cm en een productlengte van 124 cm, biedt deze speelgoedtractor een goede balans tussen grootte en handzaamheid.
De SIKU 2940 Tractor Winterdienst is gemaakt van hoogwaardig metaal en voldoet aan de EN 71 1-3 kwaliteitsnormen, wat garant staat voor duurzaamheid en veiligheid tijdens het spelen. Deze tractor is geschikt voor kinderen tot 7 jaar en kan worden gecombineerd met andere 1:50 modellen uit de SIKU Farmer en SIKU Super series.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Alternate kun je SIKU 2940 Tractor Winterdienst kopen voor de prijs van € 18,29. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SIKU 2940 Tractor Winterdienst te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat SIKU 2940 Tractor Winterdienst bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,29 voor SIKU 2940 Tractor Winterdienst is gemeten op 10-12-2025. De hoogste prijs was € 19,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,70. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Productinformatie
| Kleur | Oranje |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| Merk | SIKU |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2940 |
| EAN | 4006874029402 |
| Kwaliteitslabel | EN 71 1-3 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 67 cm |
| Product gewicht | 201 g |
| Product hoogte | 82 cm |
| Product lengte | 124 cm |
| Schaal | 1:50 |
| Speelgoedthema | Boerderij |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Tractor |
| Verpakking breedte | 103 mm |
| Verpakking hoogte | 89 mm |
| Verpakking lengte | 255 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006874029402 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SIKU 2940 Tractor Winterdienst aankoopt