Shut the box de luxe - bordspel - 4 spelers - inclusief 2 houten dobbelstenen 29 x 29 cm
- EAN: 8719244989621
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Shut the Box de luxe bordspel kan je met 4 spelers tegelijkertijd spelen. Het spel wordt geleverd in een luxe houten bak met ingelegd vilt, compleet met 2 houten dobbelstenen. Dit spel is ideaal voor geluksspel, drankspel en liefhebbers van Oud-Hollandse spellen. De speeltijd is ongeveer 30 minuten en de taal van het spel en de handleiding is beschikbaar in Nederlands, Engels en Duits.
De afmetingen van het spel zijn 29 x 29 x 3,5 cm en het gewicht van de verpakking is 0.93 kg. De luxe editie is van het merk ThysToys en heeft een EAN van 8719244989621. Het materiaal is van hoogwaardig hout en het spel is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar tot volwassenen van 99 jaar.
Dit bordspel kan offline gespeeld worden, zonder dat internetverbinding of een app vereist is. De verpakking bevat een houten bak met vilten inleg en 2 houten dobbelstenen. Daarnaast is het spel CE gemarkeerd en voldoet het aan alle veiligheidsnormen. Met een maximale aantal spelers van 4 en een minimale aantal van 2, is dit gezelschapsspel geschikt voor kinderen en volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Shut the box de luxe - bordspel - 4 spelers - inclusief 2 houten dobbelstenen 29 x 29 cm kopen voor de prijs van € 21,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Shut the box de luxe - bordspel - 4 spelers - inclusief 2 houten dobbelstenen 29 x 29 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Shut the box de luxe - bordspel - 4 spelers - inclusief 2 houten dobbelstenen 29 x 29 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,00 voor Shut the box de luxe - bordspel - 4 spelers - inclusief 2 houten dobbelstenen 29 x 29 cm is gemeten op 09-10-2025. De hoogste prijs was € 29,95 op 26-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 14,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.93 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel Drankspel Oud Hollandse spellen |
| Taal spel | Nederlands Engels Duits |
| Taal handleiding | Nederlands Duits Engels |
| Verpakkingsinhoud | Houten bak met vilten inleg 2 houten dobbelstenen |
Productinformatie
| Merk | ThysToys |
| EAN | 8719244989621 |
| Editie | Luxe Editie met 2 houten dobbelstenen. |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719244989621 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Shut the box de luxe - bordspel - 4 spelers - inclusief 2 houten dobbelstenen 29 x 29 cm aankoopt