She-Ra: Princess of Power Masterverse Action Figure Grizzlor 18 cm
- EAN: 0194735111374
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Van de ´´Masterverse´´ serie van Mattel komt deze schitterende She-Ra: Princess of Power actiefiguur van Grizzlor. Met een hoogte van ca. 18 cm is dit zeer gedetailleerde figuur volledig verstelbaar en wordt geleverd met accessoires in een vensterdoosverpakking. Let op: de illustraties op de verpakking dienen slechts als voorbeeld en kunnen verschillen van de daadwerkelijke verpakking.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Bol.com kun je She-Ra: Princess of Power Masterverse Action Figure Grizzlor 18 cm kopen voor de prijs van € 31,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om She-Ra: Princess of Power Masterverse Action Figure Grizzlor 18 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat She-Ra: Princess of Power Masterverse Action Figure Grizzlor 18 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,49 voor She-Ra: Princess of Power Masterverse Action Figure Grizzlor 18 cm is gemeten op 06-12-2024. De hoogste prijs was € 34,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,51. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Mattel |
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Mattel |
| EAN | 0194735111374 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HLB48 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Aantal speelfiguren:1 pc(s) |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 82.60 cm |
| Product hoogte | 177.80 cm |
| Product lengte | 38.10 cm |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 177.8 mm |
| Verpakking hoogte | 266.7 mm |
| Verpakking lengte | 69.9 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735111374 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je She-Ra: Princess of Power Masterverse Action Figure Grizzlor 18 cm aankoopt