SES - Tiny Talents - Olfi sensory olifant - Knuffelolifant - met spiegel, knispervoet, bijtring en piepmuis
- EAN: 8710341131142
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 05:52:27 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De SES Tiny Talents Olfi sensorische olifant is de perfecte knuffelvriend voor jouw kleintje. Deze schattige knuffelolifant is niet alleen zacht en knuffelbaar, maar zit ook boordevol leuke en leerzame eigenschappen.
Met een ingebouwde spiegel, knisperende voet, bijtring en piepende muis zal deze olifant de zintuigen van je kindje stimuleren en uren speelplezier bieden. De verschillende texturen en geluiden zorgen voor een interactieve speelervaring die de ontwikkeling van je kleintje bevordert.
Laat jouw kindje de wereld ontdekken en tegelijkertijd genieten van een knusse knuffelvriend met de SES Tiny Talents Olfi sensorische olifant. Een ideaal cadeau voor uren speelplezier en ontwikkeling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Wehkamp Dreamland Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je SES - Tiny Talents - Olfi sensory olifant - Knuffelolifant - met spiegel, knispervoet, bijtring en piepmuis kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SES - Tiny Talents - Olfi sensory olifant - Knuffelolifant - met spiegel, knispervoet, bijtring en piepmuis te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat SES - Tiny Talents - Olfi sensory olifant - Knuffelolifant - met spiegel, knispervoet, bijtring en piepmuis bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,59 voor SES - Tiny Talents - Olfi sensory olifant - Knuffelolifant - met spiegel, knispervoet, bijtring en piepmuis is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 18,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,36. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Marssteden 46, 7547 TC Enschede |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@ses.nl |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Sensory olifant |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Olifant |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | SES Creative BV |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 26 cm |
| Product hoogte | 21.50 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 053 428 9666 |
| Verpakking breedte | 239 mm |
| Verpakking hoogte | 175 mm |
| Verpakking lengte | 288 mm |
| Verpakkingsgewicht | 190 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710341131142 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SES - Tiny Talents - Olfi sensory olifant - Knuffelolifant - met spiegel, knispervoet, bijtring en piepmuis aankoopt