SENZA Prosecco Pong - Drankspel - Beerpong - Inclusief balletjes
- EAN: 8720039678392
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beerpong kennen we natuurlijk allemaal wel, dit spel is gebaseerd op het bekende beerpong maar dan net een ander jasje. Daarom zullen de dames op je feestje dit een extra leuke toevoeging vinden! Prosecco Pong Een lekker glas Prosecco gaat er natuurlijk altijd wel in, maar met dit gezellige Prosecco Pong spel wordt het pas een echte uitdaging. Degene die scoort bepaalt of de ander moet drinken. Het spel wordt geleverd met 12 plastic Prosecco glazen en 3 zwarte ping pong balletjes. Let op: Dit spel bevat plastic glazen die je niet kan reinigen in de vaatwasser!
Specificaties: Aantal glazen: 12 prosecco glazen Aantal balletjes: 3 stuks Materiaal: Plastic (Niet vaatwasserbestendigd) Merk: SENZA
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je SENZA Prosecco Pong - Drankspel - Beerpong - Inclusief balletjes kopen voor de prijs van € 11,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SENZA Prosecco Pong - Drankspel - Beerpong - Inclusief balletjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat SENZA Prosecco Pong - Drankspel - Beerpong - Inclusief balletjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,00 voor SENZA Prosecco Pong - Drankspel - Beerpong - Inclusief balletjes is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 13,95 op 03-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 99999 minuut |
| Spelsoort | Drankspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands Engels |
| Verpakkingsinhoud | 12 prosecco glazen 3 balletjes |
Productinformatie
| Merk | SENZA |
| EAN | 8720039678392 |
| Materiaal | Plastic |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 17.5 cm |
| Verpakking hoogte | 8.5 cm |
| Verpakking lengte | 17.5 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720039678392 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SENZA Prosecco Pong - Drankspel - Beerpong - Inclusief balletjes aankoopt