Sensorische bellenbuis met visjes - 120 cm - Bubbelbuis sensorisch - Bubbelzuil - Waterzuil - Bubbelbuis - Snoezellamp - Snoezel verlichting - Glitterlamp - Bubbelunit - Stimulatie speelgoed
- EAN: 7428478801234
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Deze opvallende Bellenbuis (120 cm lang en een diameter van 10 cm) met van kleur veranderende LED-verlichting is een betoverende toevoeging aan elk huis, kantoor of slaapkamer. Kleur veranderende lichten hebben de mogelijkheid om zowel volwassenen als kinderen te boeien en kunnen ook worden gebruikt voor educatieve doeleinden. Levering met kunststof vissen en kwallen deze zwemmen door de zuil. De vrijstaande bellenbuis heeft een hoogte van 120 cm en een diameter van 10 cm.Draadloze afstandsbediening voor selecteren van de kleur/looplicht programma, bubbels on/of.Regelbare bubbel hoeveelheid
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | De zuil Vissen en Kwallen Stroom adapter |
Productinformatie
| Merk | Twinkle Toys |
| EAN | 7428478801234 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 100 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | RGB |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 100 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 120 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Sensorisch speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 7428478801234 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sensorische bellenbuis met visjes - 120 cm - Bubbelbuis sensorisch - Bubbelzuil - Waterzuil - Bubbelbuis - Snoezellamp - Snoezel verlichting - Glitterlamp - Bubbelunit - Stimulatie speelgoed aankoopt