Señor Pepper (ML)
- EAN: 8711808700024
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 14-05-2026 05:52:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Reis af naar Mexico met Señor Pepper, maar let op, want tijd voor een siesta is er niet bij! Señor Pepper is een snel kaartspel, waarbij het doel is om sneller dan jouw tegenstanders de juiste Pepperfiguur te pakken. Op de kaarten in dit spel staan verschillende kleuren Señor Peppers: Geel, rood en groen. Of alle 3 de kleuren. Het spel begint door het maken van gelijke stapels kaarten voor iedere speler en de drie Señor Peppers op het midden van de tafel neer te zetten. Vervolgens is het zaak dat iedere speler tegelijk 1 kaart omdraait en voor iedereen zichtbaar neerlegt. Dan moeten de spelers tellen hoeveel Señor Peppers er zichtbaar zijn van elke kleur. De kleur die het vaakst op de kaartjes zichtbaar is, is de kleur Señor Pepper die gepakt moet worden. Maar pas op! Als er een gelijke score tussen kleuren is, dan moet er niets gepakt worden! Ben jij het snelst? Dan win jij de ronde!
Goliath heeft nog meer vergelijkbare spellen als Señor Pepper, zoals Color Smash en Shit Happens! Bekijk deze ook eens! Waarschuwing/Advies: Kleine onderdelen. Verstikkingsgevaar. Niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden.
Señor Pepper heeft een verpakkingsgewicht van 0.78 kg. Het spel heeft een speelduur van 40 minuten en behoort tot de categorie partyspellen. De talen van het spel en de handleiding zijn Nederlands, Duits, Engels en Frans. Het is van het merk Goliath en heeft het MPN-nummer 70002. De EAN-code is 8711808700024. Het materiaal van het spel is karton. Señor Pepper is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en heeft een aanbevolen minimale leeftijd van 12 jaar en een maximale leeftijd van 99 jaar. Het spel kan zelfstandig niet met internet verbinden en heeft geen app nodig voor volledige functionaliteit. Wifi is niet van toepassing voor dit spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Señor Pepper (ML) kopen voor de prijs van € 22,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Señor Pepper (ML) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 14 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Señor Pepper (ML) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,45 voor Señor Pepper (ML) is gemeten op 12-05-2026. De hoogste prijs was € 22,45 op 12-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Goliath |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.78 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 40 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Nederlands Duits Engels Frans |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Goliath |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70002 |
| EAN | 8711808700024 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 276 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 8711808700024 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Señor Pepper (ML) aankoopt