Sedition Wars Battle for Alaba
- EAN: 0817009014460
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Survival horror op zijn best! Sedition Wars: Battle for Alabaster is een snel, tactisch science fiction miniaturen-bordspel voor twee spelers. De stoere Vanguard komen tegenover de gruwelijke Strain te staan in dit miniaturen bordspelspel dat gemakkelijk te leren is en ideaal is voor liefhebbers van miniaturen, hobbyisten en gamers. Met het innovatieve one-roll systeem, de actieve gameplay en de speelmechanismen infectie en mutatie, blijven spelers geboeid bij dit spannende spel! Inhoud: 50 gedetailleerde plastic miniaturen, 50 miniature plateau's, 8 zeszijdige dobbelstenen, 5 dubbelzijdige speelborden, spelregels (60-pagina's), Vanguard en Strain statistiekenkaarten, 200+ full colour game counters, downloadable campaign(s): "Quarantine Campaign" & "Lights Out Campaign".
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sedition Wars Battle for Alaba kopen voor de prijs van € 82,40. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sedition Wars Battle for Alaba te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Sedition Wars Battle for Alaba in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Sedition Wars Battle for Alaba bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 79,99 voor Sedition Wars Battle for Alaba is gemeten op 31-03-2025. De hoogste prijs was € 87,09 op 06-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,10. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.36 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00080392 |
| EAN | 0817009014460 |
| Materiaal | Karton Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 359 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 359 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0817009014460 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sedition Wars Battle for Alaba aankoopt