Met de puzzel "Secret Ingredient is Love" van 1000 stukjes voeg je een vleugje liefde toe aan je puzzelcollectie. Deze kleurrijke en bonte puzzel is gemaakt van karton en bestaat uit 1000 stukjes die garant staan voor uren puzzelplezier. Het puzzelthema valt onder kunst en religie, waardoor je niet alleen je geest traint, maar ook geniet van prachtige afbeeldingen. De puzzel is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en heeft een aanbevolen minimumleeftijd van 9 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Secret Ingredient is Love - 1000pcs kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Secret Ingredient is Love - 1000pcs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Secret Ingredient is Love - 1000pcs in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Secret Ingredient is Love - 1000pcs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,49 voor Secret Ingredient is Love - 1000pcs is gemeten op 19-07-2025. De hoogste prijs was € 1116,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1107,51. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Tactic |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.60 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Bont |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Puzzel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 58655 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 250 mm |
| Product hoogte | 62 mm |
| Product lengte | 250 mm |
| Puzzelthema | Kunst en Religie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 253 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 253 mm |
EAN
| EAN | 6416739586557 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Secret Ingredient is Love - 1000pcs aankoopt