Scrum Planning Poker kaarten
- EAN: 3774317816483
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een realistische Kanban of Scrum planning maken? Dat kan in een zelfsturend team vol specialisten moeilijk zijn. Hoeveel moeite het kost om een user story uit te voeren kan vanaf nu eenvoudig worden bepaald door middel van Scrum Planning Poker. De Product Owner legt een user story op tafel en vervolgens bepaalt elk teamlid voor zichzelf de moeilijkheid van de user story. Iedereen legt zijn of haar pokerkaart gesloten op tafel. Zodra de Product Owner een seintje geeft draait iedereen de kaart om en verdedigen degenen met de laagste en de hoogste score hun keuze. Het Planning Poker spel wordt net zo lang gespeeld tot elk teamlid het eens is over de moeilijkheid van een user story en er gelijke waarden op de tafel liggen. Pas dan kan er een haalbare scrum planning worden gemaakt.
Elk doosje bevat 55 speelkaarten te onderscheiden in 4 reeksen met ieder een eigen kleur. Hierdoor kunnen er per spel maximaal 4 teamleden meedoen. De waarden die op de kaarten staan zijn: 0, ½, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 20, 40 & 100. Ook zit er standaard een uitleg kaart bij de set, een koffiekaart en een kaart met een vraagteken. Wilt u meer weten over de spelregels van Scrum Planning Poker? Op www.scrumproducten.nl leggen we u in 6 stappen uit hoe Scrum Planning Poker werkt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Scrum Planning Poker kaarten kopen voor de prijs van € 10,35. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Scrum Planning Poker kaarten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Scrum Planning Poker kaarten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,35 voor Scrum Planning Poker kaarten is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 10,35 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 180 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Elk doosje bevat 55 speelkaarten te onderscheiden in 4 reeksen met ieder een eigen kleur. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Visual Workplace B.V. |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NLSC1001000 |
| EAN | 3774317816483 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Scrum Planning Poker met 55 kaarten |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 19 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3774317816483 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Scrum Planning Poker kaarten aankoopt