Het Scrabble Original Duits is een klassiek bordspel dat geschikt is voor kinderen en volwassenen. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 10 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar, is dit spel ideaal voor het hele gezin. Het spel is verpakt in hoogwaardig kunststof en karton, met een verpakkingsgewicht van 0.79 kg. De spelsoort van Scrabble Original is een denkspel, waarbij de spelers woorden moeten vormen met de letters op het bord.
Dit Duitstalige spel heeft een speeltijd van ongeveer 90 minuten en wordt geleverd met een handleiding in het Duits. In de verpakking vind je alle benodigdheden voor het spel, waaronder de letters en het speelbord. Scrabble Original Duits is een standaard editie van het spel, geschikt voor 2 tot 4 spelers.
Met afmetingen van 271 mm breed, 48 mm hoog en 373 mm lang past het spel gemakkelijk op tafel. Het bordspel vereist geen internetverbinding, app of batterijen voor gebruik, waardoor je altijd en overal kunt spelen. De CE-markering geeft aan dat het spel voldoet aan de Europese veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat SCRABBLE ORIGINAL GERMAN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 36,16 voor SCRABBLE ORIGINAL GERMAN is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 47,44 op 29-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,28. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Mattel Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.79 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Duits |
| Taal handleiding | Duits |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Mattel Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0746775260743 |
| EAN | 0746775260743 |
| Materiaal | Kunststof Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Service.nl@mattel.com |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 271 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 373 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0746775260743 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SCRABBLE ORIGINAL GERMAN aankoopt