Scoreblokken Keer op Keer Kids twee stuks Dobbelspel
- EAN: 8720289471507
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Zijn de kids zo fan van Keer op Keer, dat de scorevellen keer op keer opraken? Geen probleem! Met deze twee nieuwe scoreblokken voor Keer Op Keer Kids kunnen jullie voorlopig weer vooruit! Twee extra scoreblokken voor Keer op Keer Kids! De scoreblokken hebben een verpakkingsgewicht van 0.27 kg en zijn van het merk 999 Games. De speeltijd van het spel is 20 minuten en het is een geluksspel in het Nederlands. In de verpakking zitten 2 scoreblokken van karton. Aanbevolen voor kinderen vanaf 5 jaar en het spel is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Met een maximale speelduur van 4 spelers en een minimale spelduur van 2 spelers. Het spel heeft een leerthema van rekenen en is uitgegeven in het jaar 2020. Let op, niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Spelhuis Spelspul Toychamp 999 Games Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Spelspul kun je Scoreblokken Keer op Keer Kids twee stuks Dobbelspel kopen voor de prijs van € 4,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Scoreblokken Keer op Keer Kids twee stuks Dobbelspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Scoreblokken Keer op Keer Kids twee stuks Dobbelspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,95 voor Scoreblokken Keer op Keer Kids twee stuks Dobbelspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 4,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 2 scoreblokken |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-KEE08 |
| EAN | 8720289471507 |
| Editie | Scoreblokken Keer op Keer Kids |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Leerthema | Rekenen |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 119 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289471507 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Scoreblokken Keer op Keer Kids twee stuks Dobbelspel aankoopt