Scoreblokken Clever tot de 3e macht Challenge Dobbelspel
- EAN: 8720289472382
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voor doorgewinterde Clever-spelers en andere mensen op zoek naar een uitdaging is er nu Clever tot de 3e Macht: Challenge 1! Deze extra scoreblokken voor Clever tot de 3e Macht verschillen van de vellen van het originele spel. De spelregels zijn verder hetzelfde, maar moeten nu worden gebruikt op een scorevel dat net wat anders werkt. Zo is de lay-out van de gele en de blauwgroene categorie compleet veranderd en moet je bij de blauwe categorie nu rekening houden met door elkaar lopende plus- en mintekens.
Vanaf 8 jaar
1 - 4 spelers
Speelduur ca. 20 minuten
Speeltijd: 20 minuut
Spelsoort: Geluksspel
Taal spel: Nederlands
Taal handleiding: Nederlands
Inhoud: 2 scoreblokken
Aanbevolen minimum leeftijd: 8 jaar
Aanbevolen maximum leeftijd: 99 jaar
Aantal benodigde accu's/batterijen: 0
Merk: 999 Games
MPN (Manufacturer Part Number): 999-CLE10
EAN: 8720289472382
Editie: Scoreblokken Clever tot de 3e macht
Materiaal: Karton
Aantal meegeleverde accu's/batterijen: 0
Accu/batterij code: Geen batterij
Accu/batterij model: Geen batterijen
Accu/batterij technologie: Geen batterijen
CE markering: Zichtbaar
Doelgroep: Kinderen en volwassenen
Jaar van uitgave: 2022
Leerthema: Rekenen
Maximaal aantal spelers: 4
Minimale aantal spelers: 1
Personage: Geen personage
Personage van toepassing: Nee
Speleditie: Uitbreiding
Veiligheidswaarschuwingen: Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden.
Verpakkingsgewicht: 0.26 kg
Verpakkingsbreedte: 122 mm
Verpakkingshoogte: 20 mm
Verpakkingslengte: 172 mm
Voedingstype: Geen voedingstype
eWaste: Nee
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Spellenrijk Spelhuis Spelspul 999 Games Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Scoreblokken Clever tot de 3e macht Challenge Dobbelspel kopen voor de prijs van € 8,85. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Scoreblokken Clever tot de 3e macht Challenge Dobbelspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Scoreblokken Clever tot de 3e macht Challenge Dobbelspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,85 voor Scoreblokken Clever tot de 3e macht Challenge Dobbelspel is gemeten op 07-02-2026. De hoogste prijs was € 9,95 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 2,10. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 2 scoreblokken |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-CLE10 |
| EAN | 8720289472382 |
| Editie | Scoreblokken Clever tot de 3e macht |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Leerthema | Rekenen |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 122 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 172 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289472382 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Scoreblokken Clever tot de 3e macht Challenge Dobbelspel aankoopt