Scoreblokken Brikks twee stuks Dobbelspel
- EAN: 8719214426613
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Zoveel Brikks gespeeld dat je scoreblok bijna leeg is? Geen nood, met deze extra scoreblokken kun je weer een tijd vooruit!
Deze Scoreblokken Brikks twee stuks Dobbelspel zijn perfect voor urenlang speelplezier. Met een speeltijd van 30 minuten en geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, is dit geluksspel een leuke toevoeging aan je spelcollectie. De scoreblokken komen in een verpakking van 0.27 kg karton en bevatten zowel Nederlandstalige spelregels als instructies. Met twee scoreblokken in de verpakking, ben je klaar voor vele potjes dobbelplezier. Het spel is geschikt voor 1 tot 4 spelers en heeft een standaard editie. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 8 jaar en geen batterijen nodig, is dit spel ideaal voor jong en oud.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Scoreblokken Brikks twee stuks Dobbelspel kopen voor de prijs van € 10,27. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Scoreblokken Brikks twee stuks Dobbelspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Scoreblokken Brikks twee stuks Dobbelspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2,99 voor Scoreblokken Brikks twee stuks Dobbelspel is gemeten op 25-01-2025. De hoogste prijs was € 10,78 op 18-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,79. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 2 scoreblokken |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-BRI02 |
| EAN | 8719214426613 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | Multicolor |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 124 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 173 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719214426613 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Scoreblokken Brikks twee stuks Dobbelspel aankoopt