Scoreblokken Beverbende drie stuks Kaartspel
- EAN: 8719214428150
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In dit pakket zitten drie aanvullende scoreblokken waarmee alle spelers die hun blok vol hebben gespeeld weer vooruit kunnen. De scoreblokken zijn speciaal ontworpen voor het kaartspel Beverbende en zorgen voor nog meer speelplezier. Met afmetingen van 10,9 x 8,5 x 1,8 cm zijn ze handig en compact, ideaal voor thuis of onderweg. Geschikt voor zowel junior als unisex spelers vanaf 6 jaar, bieden deze scoreblokken een extra dimensie aan het spel. Met een speelduur van 20 minuten en geschikt voor 2 tot 6 spelers, zijn deze scoreblokken essentieel voor elke Beverbende-fan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Massamarkt Spellenrijk Spelhuis Spelspul 999 Games Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Spelspul kun je Scoreblokken Beverbende drie stuks Kaartspel kopen voor de prijs van € 5,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Scoreblokken Beverbende drie stuks Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Scoreblokken Beverbende drie stuks Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,99 voor Scoreblokken Beverbende drie stuks Kaartspel is gemeten op 08-05-2025. De hoogste prijs was € 5,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 3 scoreblokken |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-BEV04 |
| EAN | 8719214428150 |
| Editie | Scoreblokken |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Uitbreiding Extra Scoreblokken |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 88 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 114 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719214428150 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Scoreblokken Beverbende drie stuks Kaartspel aankoopt