Scoreblokken - 2 stuks - Qwixx Mixx & 2 extra scoreblocks
- EAN: 8720663098221
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:52:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de twee extra scoreblokken van Qwixx Bloks en Qwixx Mixx haal je nog meer speelplezier in huis voor het populaire dobbelspel Qwixx. De Qwixx Bloks bevatten elk 80 blaadjes, wat in totaal neerkomt op 160 blaadjes. Let op, deze scoreblocks zijn een uitbreiding en vereisen het basisspel Qwixx om te kunnen spelen.
Qwixx Mixx is een uitbreiding waarbij je 2 nieuwe varianten scoreblocks ontvangt voor een vernieuwende spelervaring. Deze scoreblocks zijn geschikt voor zowel het Qwixx dobbelspel als het Qwixx kaartspel. De regels blijven hetzelfde, maar de spelbeleving wordt verrijkt. In variant A bevindt zich een scoreblok met getallen in op- en aflopende volgorde, waarbij elke rij bestaat uit 4 verschillende kleuren. Variant B heeft een scoreblok met getallen die niet in op- en aflopende volgorde staan, maar juist door elkaar (wel met dezelfde kleur per rij).
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Scoreblokken - 2 stuks - Qwixx Mixx & 2 extra scoreblocks kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Scoreblokken - 2 stuks - Qwixx Mixx & 2 extra scoreblocks te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Scoreblokken - 2 stuks - Qwixx Mixx & 2 extra scoreblocks bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,00 voor Scoreblokken - 2 stuks - Qwixx Mixx & 2 extra scoreblocks is gemeten op 23-04-2025. De hoogste prijs was € 18,95 op 02-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,95. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | - Qwixx scoreblocks, - Qwixx Mixx |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GKD |
| EAN | 8720663098221 |
| Editie | Qwixx Mixx Qwixx aanvulling score bloks |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | Multi |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720663098221 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Scoreblokken - 2 stuks - Qwixx Mixx & 2 extra scoreblocks aankoopt