Scooby-Doo - Escape from the Haunted Mansion (UK)
- EAN: 0700304153623
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:31:17 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Step into the roles of Scooby-Doo and the Mystery Inc. gang as you work to solve the mystery in Scooby-Doo: Escape from the Haunted Mansion. Work together to decode over 50 clues and find your way out of the haunted mansion in this cooperative Coded Chronicles game, an officially licensed escape room board game great for Scooby-Doo fans. In Scooby-Doo: Escape from the Haunted Mansion kruip je in de huid van de tienerspeurneuzen en hun moedige hondenvriend! Werk samen om je weg uit het spookhuis te ontcijferen in dit coöperatieve Coded Chronicles-spel. Kun jij het mysterie van de geest van Lady Fairmont oplossen met de hulp van Mystery, Inc.? Coded Chronicles is een spel in escape room-stijl voor thuis waarin spelers samenwerken om aanwijzingen te ontgrendelen en puzzels op te lossen met behulp van een unieke code-onthullende monteur. Elke game biedt een unieke verhaallijn en doelstelling om een unieke game-ervaring te bieden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Scooby-Doo - Escape from the Haunted Mansion (UK) kopen voor de prijs van € 32,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Scooby-Doo - Escape from the Haunted Mansion (UK) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Scooby-Doo - Escape from the Haunted Mansion (UK) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,99 voor Scooby-Doo - Escape from the Haunted Mansion (UK) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 32,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.83 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | USAER01000 |
| EAN | 0700304153623 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 49 mm |
| Verpakking lengte | 252 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0700304153623 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Scooby-Doo - Escape from the Haunted Mansion (UK) aankoopt