Schmidt Spiele Thomas Kinkade Studios: Disney Dreams Collections - Mickey & Minnie in den Alpen Legpuzzel 1000 stuk(s) Stripfiguren
- EAN: 4001504599386
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Schmidt Spiele Thomas Kinkade Studios: Disney Dreams Collection legpuzzel met 1000 stukjes brengt Mickey & Minnie tot leven in de prachtige Alpen. Deze legpuzzel is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 12 jaar oud. Het personage dat in deze puzzel centraal staat is Mickey Mouse.
De puzzel wordt geleverd in een doos met een verpakkingsgewicht van 0.93 kg. Het materiaal van de puzzelstukjes is karton en de afmetingen van het product zijn 693 mm breed, 0.3 cm hoog en 493 mm lang. De verpakking van de puzzel heeft de afmetingen 275 mm breed, 57 mm hoog en 379 mm lang. Daarnaast bevat de verpakking 1 puzzel en heeft deze een CE-markering.
De legpuzzel met het thema fantasie is ideaal voor kinderen en volwassenen tot 99 jaar oud. Er zijn geen batterijen inbegrepen en de puzzel is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar. Voor veilig gebruik wordt geadviseerd om de puzzel onder toezicht van volwassenen te gebruiken. De puzzel is van hoge kwaliteit en wordt geleverd zonder kwaliteitslabel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis 999 Games
- Bij Bol.com kun je Schmidt Spiele Thomas Kinkade Studios: Disney Dreams Collections - Mickey & Minnie in den Alpen Legpuzzel 1000 stuk(s) Stripfiguren kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schmidt Spiele Thomas Kinkade Studios: Disney Dreams Collections - Mickey & Minnie in den Alpen Legpuzzel 1000 stuk(s) Stripfiguren te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schmidt Spiele Thomas Kinkade Studios: Disney Dreams Collections - Mickey & Minnie in den Alpen Legpuzzel 1000 stuk(s) Stripfiguren bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor Schmidt Spiele Thomas Kinkade Studios: Disney Dreams Collections - Mickey & Minnie in den Alpen Legpuzzel 1000 stuk(s) Stripfiguren is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 17,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.93 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | random |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 puzzel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 59938 |
Character
| Personage | Mickey Mouse |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 693 mm |
| Product hoogte | 0.3 cm |
| Product lengte | 493 mm |
| Puzzelthema | Fantasie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 275 mm |
| Verpakking hoogte | 57 mm |
| Verpakking lengte | 379 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4001504599386 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schmidt Spiele Thomas Kinkade Studios: Disney Dreams Collections - Mickey & Minnie in den Alpen Legpuzzel 1000 stuk(s) Stripfiguren aankoopt