Schmidt - Skull Queen - Kaartspel - Tactisch slagenspel met piratenthema - vanaf 8 jaar - 2-6 spelers
- EAN: 4001504494568
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Bol.com kun je Schmidt - Skull Queen - Kaartspel - Tactisch slagenspel met piratenthema - vanaf 8 jaar - 2-6 spelers kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schmidt - Skull Queen - Kaartspel - Tactisch slagenspel met piratenthema - vanaf 8 jaar - 2-6 spelers te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schmidt - Skull Queen - Kaartspel - Tactisch slagenspel met piratenthema - vanaf 8 jaar - 2-6 spelers bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Schmidt - Skull Queen - Kaartspel - Tactisch slagenspel met piratenthema - vanaf 8 jaar - 2-6 spelers is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 14,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Schmidt |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuten |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Duits Engels Frans |
Productinformatie
| Merk | Schmidt |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 49456 |
| EAN | 4001504494568 |
| Editie | skull queen |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Schmidt Spiele GmbH |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 120 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Skull Queen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Verpakking breedte | 128 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 178 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4001504494568 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schmidt - Skull Queen - Kaartspel - Tactisch slagenspel met piratenthema - vanaf 8 jaar - 2-6 spelers aankoopt