Met de Schmidt puzzel 'Schoonheid in de Nacht' kunnen kinderen en volwassenen van alle leeftijden genieten van uren puzzelplezier. Met 500 puzzelstukjes is deze legpuzzel een uitdaging die zowel jongens als meisjes zal aanspreken. Het speelgoed is geschikt voor een brede leeftijdsgroep, vanaf 10 jaar tot maar liefst 99 jaar.
De verpakking van de puzzel heeft een gewicht van 0.42 kg en heeft afmetingen van 337 mm breed, 38 mm hoog en 232 mm lang. Dit maakt de puzzel makkelijk op te bergen wanneer deze even aan de kant moet worden gelegd. Een ideaal formaat voor puzzelliefhebbers die graag hun puzzelprojecten overal mee naartoe nemen.
Met een EAN code van 4001504580162 is deze puzzel eenvoudig te identificeren en toe te voegen aan je collectie spellen en puzzels. Het personage van de puzzel is neutraal en de speelmethode is klassiek puzzelen, wat een leuke en ontspannende activiteit biedt voor iedereen die van creatief tijdverdrijf houdt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schmidt Puzzel: Schoonheid in de Nacht kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schmidt Puzzel: Schoonheid in de Nacht te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schmidt Puzzel: Schoonheid in de Nacht bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,99 voor Schmidt Puzzel: Schoonheid in de Nacht is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 18,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Schmidt |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
Overige producteigenschappen
| Aantal puzzel stukjes | 500 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 337 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 232 mm |
EAN
| EAN | 4001504580162 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schmidt Puzzel: Schoonheid in de Nacht aankoopt