Ontdek de betoverende wereld van de Schmidt Puzzel: Anne Geddes - Anna, Stella & Sean. Met maar liefst 1000 puzzelstukjes is deze legpuzzel perfect voor puzzelliefhebbers van 10 jaar en ouder. Zowel jongens als meisjes zullen genieten van het in elkaar zetten van deze prachtige puzzel.
De verpakking van deze puzzel weegt slechts 0.82 kg en heeft een afmeting van 373 mm (breedte) x 57 mm (hoogte) x 272 mm (lengte). Hierdoor is de puzzel eenvoudig op te bergen en mee te nemen, ideaal om overal te kunnen puzzelen.
Met een aanbevolen maximum leeftijd van maar liefst 99 jaar is deze puzzel geschikt voor puzzelaars van alle leeftijden. Het puzzelthema van deze Schmidt Puzzel is fotografie, wat zorgt voor een unieke en artistieke uitdaging. Het personage van Anne Geddes, Anna, Stella & Sean, maakt deze puzzel extra speciaal.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schmidt Puzzel: Anne Geddes - Anna, Stella & Sean kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schmidt Puzzel: Anne Geddes - Anna, Stella & Sean te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schmidt Puzzel: Anne Geddes - Anna, Stella & Sean bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor Schmidt Puzzel: Anne Geddes - Anna, Stella & Sean is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Schmidt |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.82 kg |
Overige producteigenschappen
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Puzzelthema | Fotografie |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 373 mm |
| Verpakking hoogte | 57 mm |
| Verpakking lengte | 272 mm |
EAN
| EAN | 4001504579692 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schmidt Puzzel: Anne Geddes - Anna, Stella & Sean aankoopt