Schmidt - Legpuzzel - Santa's Noordpool - Zac Kinkade - 1000 stukjes - Volwassenen - vanaf 12 jaar
- EAN: 4001504586096
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schmidt - Legpuzzel - Santa's Noordpool - Zac Kinkade - 1000 stukjes - Volwassenen - vanaf 12 jaar kopen voor de prijs van € 10,26. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schmidt - Legpuzzel - Santa's Noordpool - Zac Kinkade - 1000 stukjes - Volwassenen - vanaf 12 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Schmidt - Legpuzzel - Santa's Noordpool - Zac Kinkade - 1000 stukjes - Volwassenen - vanaf 12 jaar in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Schmidt - Legpuzzel - Santa's Noordpool - Zac Kinkade - 1000 stukjes - Volwassenen - vanaf 12 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,26 voor Schmidt - Legpuzzel - Santa's Noordpool - Zac Kinkade - 1000 stukjes - Volwassenen - vanaf 12 jaar is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 10,26 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Schmidt |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Volwassenen |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 373 mm |
| Product breedte | 272 mm |
| Product hoogte | 57 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Santa's Noordpool |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | puzzel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 58609 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Schmidt Spiele GmbH |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 120 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Puzzelthema | Feestdagen |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 271 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 373 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4001504586096 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schmidt - Legpuzzel - Santa's Noordpool - Zac Kinkade - 1000 stukjes - Volwassenen - vanaf 12 jaar aankoopt