- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schmidt - Legpuzzel - Plezier met de dinosaurussen - 3 x 24 stukjes - Kinderen - vanaf 3 jaar kopen voor de prijs van € 10,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schmidt - Legpuzzel - Plezier met de dinosaurussen - 3 x 24 stukjes - Kinderen - vanaf 3 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schmidt - Legpuzzel - Plezier met de dinosaurussen - 3 x 24 stukjes - Kinderen - vanaf 3 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,99 voor Schmidt - Legpuzzel - Plezier met de dinosaurussen - 3 x 24 stukjes - Kinderen - vanaf 3 jaar is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 10,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Schmidt |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 275 mm |
| Product breedte | 190 mm |
| Product hoogte | 38 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Plezier met de dinosaurussen |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 72 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Puzzelposter |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 56465 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Schmidt Spiele GmbH |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 120 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Dinosaurus |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Puzzelthema | Dinosaurus |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 277 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4001504564650 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schmidt - Legpuzzel - Plezier met de dinosaurussen - 3 x 24 stukjes - Kinderen - vanaf 3 jaar aankoopt