schleich WILD LIFE - Steenbok - 14873
- EAN: 4059433789477
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Steenbok van schleich® is een majestueus wezen met machtige hoorns die direct de aandacht trekken. Zijn karakteristieke uiterlijk en zijn vermogen om behendig over rotsen in de bergen te klimmen maken hem tot een fascinerend dier om te zien. Het gedetailleerde figuur van de Steenbok stimuleert de verbeelding van kinderen en garandeert uren educatief speelplezier vol avontuur. Met zijn rijk hoog in de bergen en het vermogen om tot wel 3500 meter hoogte te klimmen, brengt de Steenbok een stukje wilde natuur in de speelkamer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je schleich WILD LIFE - Steenbok - 14873 kopen voor de prijs van € 6,70. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om schleich WILD LIFE - Steenbok - 14873 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat schleich WILD LIFE - Steenbok - 14873 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,70 voor schleich WILD LIFE - Steenbok - 14873 is gemeten op 26-11-2025. De hoogste prijs was € 7,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,29. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4059433789477 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 14873 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x speelfiguur |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Steenbok |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Schleich GmbH |
| Product breedte | 9.20 cm |
| Product hoogte | 3.20 cm |
| Product lengte | 4.60 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren Dierentuin Jungle Safari |
| Speelmethode | Montessori speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 89 mm |
| Verpakking hoogte | 26 mm |
| Verpakking lengte | 98 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4059433789477 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je schleich WILD LIFE - Steenbok - 14873 aankoopt