schleich WILD LIFE - Avontuur in de outback - 42550
- EAN: 4059433548562
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het schleich® WILD LIFE Avontuur in de Outback speelgoedset ben je klaar om op avontuur te gaan in de Australische wildernis. Deze set neemt je mee op een spannende reis waar je verschillende wilde dieren ontmoet, zoals een kangoeroe-gezin dat graag een koud drankje met je wil delen en een dingo die je beste vriend wil zijn en zelfs je huiswerk opeet om dat te bewijzen.
De speelfiguurtjes van schleich® zijn authentiek en gedetailleerd, waardoor ze er levensecht uitzien en zorgen voor uren speelplezier vol avontuur. Deze set is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en stimuleert hun verbeelding terwijl ze de wereld van wilde dieren ontdekken.
Met de WILD LIFE serie wil schleich® kinderen fascineren met de prachtige wilde dieren op aarde. Ga samen met de Rangers op avontuur in de jungle, het bos of de savanne en leer meer over de natuur en de dieren die daarin leven.
De speelfiguren van schleich® zijn al meer dan 85 jaar geliefd vanwege hun levendigheid en hoge kwaliteit. Ze zijn tijdloos en worden van generatie op generatie doorgegeven, wat de duurzaamheid van het merk benadrukt. Het merk streeft ernaar om in 2027 Cradle to Cradle® gecertificeerd te zijn, wat hun toewijding aan milieuvriendelijk speelgoed onderstreept.
De schleich® WILD LIFE - Avontuur in de Outback speelgoedset bevat 1x ranger Tom, 1x kangoeroe-moeder, 1x kangoeroe-baby, 1x dingo, 1x rugzak, 1x verrekijker, 1x beker en 1x boomstam. Deze set is ideaal voor kinderen die houden van speelgoed met een dierenthema en die graag op ontdekkingsreis gaan in de natuur.
Laat je kinderen kennismaken met de prachtige wereld van wilde dieren en laat hun verbeelding de vrije loop met de schleich® WILD LIFE - Avontuur in de Outback speelgoedset. Een educatieve en avontuurlijke toevoeging aan hun speelgoedcollectie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je schleich WILD LIFE - Avontuur in de outback - 42550 kopen voor de prijs van € 30,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om schleich WILD LIFE - Avontuur in de outback - 42550 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is schleich WILD LIFE - Avontuur in de outback - 42550 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat schleich WILD LIFE - Avontuur in de outback - 42550 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,44 voor schleich WILD LIFE - Avontuur in de outback - 42550 is gemeten op 05-11-2025. De hoogste prijs was € 38,20 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 16,76. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 9 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| EAN | 4059433548562 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42550 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x ranger Tom, 1x kangoeroe-moeder, 1x kangoeroe-baby, 1x dingo, 1x rugzak, 1x verrekijker, 1x beker, 1x boomstam |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Kangoeroe |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| Speelgoedthema | Dierentuin Jungle Safari Dieren |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 19 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 6 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4059433548562 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je schleich WILD LIFE - Avontuur in de outback - 42550 aankoopt