Schleich Tinker veulen 13774 - Paard Speelfiguur - Farm World - 9,5 x 3 x 9 cm
- EAN: 4005086137745
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het prachtige Schleich Tinker veulen 13774 uit de Farm World collectie. Dit paard speelfiguur heeft een realistisch ontwerp en is ideaal voor kinderen die van paarden houden. Met afmetingen van 9,5 x 3 x 9 cm is dit Tinker veulen perfect om mee te spelen en avonturen te beleven.
Het Tinker veulen is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een gedetailleerde bonte vacht, prachtige manen en een volle staart. Dit speelfiguur heeft geen geluidseffecten nodig en werkt zonder batterijen. Hierdoor kunnen kinderen eindeloos spelen zonder zich zorgen te maken over batterijen die leeglopen.
Dit paard speelfiguur is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud en heeft een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar. Het is CE gemarkeerd, wat betekent dat het voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen. De mooie bruine kleur en realistische details maken dit Tinker veulen een geweldige toevoeging aan elke speelgoedcollectie.
Dankzij de stevige en duurzame constructie kan dit Schleich Tinker veulen jarenlang meegaan, zelfs met veelvuldig spelen. Het is een ideaal cadeau voor kinderen die dol zijn op paarden en boerderijdieren. Laat hun verbeelding tot leven komen met dit prachtige paard speelfiguur uit de Farm World serie van Schleich.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schleich Tinker veulen 13774 - Paard Speelfiguur - Farm World - 9,5 x 3 x 9 cm kopen voor de prijs van € 14,16. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich Tinker veulen 13774 - Paard Speelfiguur - Farm World - 9,5 x 3 x 9 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
- Op dit moment is Schleich Tinker veulen 13774 - Paard Speelfiguur - Farm World - 9,5 x 3 x 9 cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich Tinker veulen 13774 - Paard Speelfiguur - Farm World - 9,5 x 3 x 9 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,61 voor Schleich Tinker veulen 13774 - Paard Speelfiguur - Farm World - 9,5 x 3 x 9 cm is gemeten op 07-12-2025. De hoogste prijs was € 18,93 op 25-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,32. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4005086137745 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 13774 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Anders, zie productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Meisjes |
| Kleur | bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 9.50 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 3 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Manege |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 108 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005086137745 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich Tinker veulen 13774 - Paard Speelfiguur - Farm World - 9,5 x 3 x 9 cm aankoopt