Schleich Safari - Uitrusting Rubberboot 42357
- EAN: 4055744014048
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Schleich Safari Uitrusting Rubberboot 42357 is een geweldige aanvulling voor het speelgoedassortiment van uw kind. Gemaakt van hoogwaardig kunststof, zorgt deze rubberboot voor uren speelplezier zonder enige geluidsfunctie. Kinderen van alle leeftijden zullen genieten van het spelen met deze boot, die zowel jongens als meisjes aanspreekt.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 12 jaar, is deze rubberboot geschikt voor een breed scala aan kinderen. De boot is mooi gekleurd in een multikleur ontwerp, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor kinderen die graag creatief spelen.
De afmetingen van de rubberboot zijn 9 cm in breedte, 16 cm in hoogte en 0 cm in lengte. De verpakking heeft een breedte van 86 mm, een hoogte van 33 mm en een lengte van 158 mm, met een gewicht van 0,03 kg.
De Schleich Safari Uitrusting Rubberboot 42357 voldoet aan alle kwaliteitsnormen en is voorzien van CE-markering. Veiligheid staat voorop, daarom bevat de boot een waarschuwing dat deze niet geschikt is voor kinderen onder de 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schleich Safari - Uitrusting Rubberboot 42357 kopen voor de prijs van € 17,40. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich Safari - Uitrusting Rubberboot 42357 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich Safari - Uitrusting Rubberboot 42357 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,01 voor Schleich Safari - Uitrusting Rubberboot 42357 is gemeten op 30-01-2025. De hoogste prijs was € 17,52 op 12-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,51. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| EAN | 4055744014048 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 405574 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 86 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 158 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4055744014048 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich Safari - Uitrusting Rubberboot 42357 aankoopt