Maak kennis met de Schleich Pony Behendigheidstraining speelset, nummer 42481. Met deze set kunnen pony's op een speelse manier vertrouwd raken met verschillende obstakels. Van het eerst verkennen van de hindernissen tot het zorgvuldig begeleiden van de pony's erover, erdoor of eromheen, deze training draagt bij aan het ontwikkelen van vertrouwen en zekerheid bij de pony's. Sommige obstakels vragen om moed van de pony's, waarbij geduld en aanmoediging belangrijk zijn.
De set bevat in totaal 41 onderdelen, waaronder klassieke en Shetland pony's, een hek, diverse hindernissen, een wip, een paardentuig en nog veel meer. Met een productafmeting van 45 x 53 x 19,6 cm biedt deze speelset urenlang speelplezier en educatieve waarde. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
De speelset is gemaakt van hoogwaardig kunststof en voldoet aan alle veiligheidsnormen voor speelgoed. Dankzij de gedetailleerde afwerking is elk onderdeel van de set realistisch vormgegeven, waardoor kinderen zich helemaal kunnen inleven in de wereld van pony's en behendigheidstraining. Een ideaal cadeau voor jonge paardenliefhebbers!
De Schleich Pony Behendigheidstraining speelset is voorzien van het CE-kwaliteitslabel en wordt geleverd met een assortiment accessoires om de speelervaring nog leuker te maken. Laat je kind kennismaken met de gezonde en educatieve wereld van paardenverzorging en training met deze prachtige speelset. Bestel vandaag nog en laat de avonturen beginnen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schleich - Pony Agility Training (42481) kopen voor de prijs van € 40,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich - Pony Agility Training (42481) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich - Pony Agility Training (42481) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor Schleich - Pony Agility Training (42481) is gemeten op 22-03-2025. De hoogste prijs was € 49,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 41 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4055744029875 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42481 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x kassieke pony, 1x Shetand pony, 1x eisje, 1x rijhe, 1x paardentui, 1x eidtouw, 1x hek, 8x paddocks, 1x wip, 4x ke, 4x hindernis et boosta, 2x stanen, 2x baon, 1x bodepaat, 1x boo, 4x wipe, 1x dwarsstan, 5x aiitypoort et wapperende stroken, 1x stickerve |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Meisjes |
| Kleur | {"0":"Multi colour"} |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 53 cm |
| Product hoogte | 19.6 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Speelgoedthema | Manege |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 237 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4055744029875 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich - Pony Agility Training (42481) aankoopt