Schleich Magnoliaelf vrouwelijk 70455
- EAN: 4005086704558
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je betoveren door de Schleich Magnoliaelf vrouwelijk 70455! Dit prachtige speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een gedetailleerd design dat het hart van elk kind (en misschien stiekem ook volwassenen) sneller doet kloppen. Met een hoogte van 35 cm en een breedte van 6 cm is deze elf de perfecte metgezel voor fantasierijk spel.
De Magnoliaelf vrouwelijk 70455 heeft een aubergine kleurige outfit en behoort tot het speelgoedthema van feeën en elfjes. Dit betoverende personage voegt een vleugje magie toe aan elke speelsessie en stimuleert de verbeeldingskracht van kinderen. Of het nu alleen is of in combinatie met andere speelfiguren, deze elf zorgt voor uren speelplezier.
Dit speelfiguur is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en ouder en wordt geleverd met de CE-markering voor gegarandeerde veiligheid. Let op dat dit figuur niet geschikt is voor kinderen jonger dan 3 jaar en dat toezicht door volwassenen wordt aanbevolen. De verpakking heeft een breedte van 93 mm, een hoogte van 58 mm en een lengte van 159 mm, met een gewicht van slechts 0.04 kg.
Met de Schleich Magnoliaelf vrouwelijk 70455 kunnen kinderen op een veilige en fantasierijke manier spelen. Voeg deze betoverende elf toe aan je speelgoedcollectie en laat de magie tot leven komen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schleich Magnoliaelf vrouwelijk 70455 kopen voor de prijs van € 18,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich Magnoliaelf vrouwelijk 70455 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich Magnoliaelf vrouwelijk 70455 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,45 voor Schleich Magnoliaelf vrouwelijk 70455 is gemeten op 10-03-2026. De hoogste prijs was € 34,99 op 24-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 16,54. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4005086704558 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70455 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Aubergine |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Speelgoedthema | Feeën en Elfjes |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 159 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005086704558 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich Magnoliaelf vrouwelijk 70455 aankoopt