Schleich HORSE CLUB Zadelkamer- Beweegbaar Figuurtje - Afneembaar Zadel & Hoofdstel - Paarden Speelgoed - Kinderspeelgoed - 42591
- EAN: 4059433654003
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de magische wereld van Schleich HORSE CLUB met de Zadelkamer speelset. Dit betoverende speelgoed bevat een beweegbaar figuurtje, een afneembaar zadel en hoofdstel, waardoor je eindeloos plezier kunt beleven met jouw paardenvrienden.
Met de gedetailleerde accessoires en realistische ontwerp stimuleert deze set de verbeelding van kinderen en laat ze kennismaken met de zorg voor paarden. Ideaal voor urenlang speelplezier en het creëren van hun eigen avonturen in de wereld van paardrijden.
De Schleich HORSE CLUB Zadelkamer is een must-have toevoeging aan de speelgoedcollectie van elk kind dat dol is op paarden. Perfect voor kinderen die houden van dieren en graag nieuwe verhalen bedenken met hun favoriete speelgoed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Bol.com kun je Schleich HORSE CLUB Zadelkamer- Beweegbaar Figuurtje - Afneembaar Zadel & Hoofdstel - Paarden Speelgoed - Kinderspeelgoed - 42591 kopen voor de prijs van € 49,84. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich HORSE CLUB Zadelkamer- Beweegbaar Figuurtje - Afneembaar Zadel & Hoofdstel - Paarden Speelgoed - Kinderspeelgoed - 42591 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich HORSE CLUB Zadelkamer- Beweegbaar Figuurtje - Afneembaar Zadel & Hoofdstel - Paarden Speelgoed - Kinderspeelgoed - 42591 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,99 voor Schleich HORSE CLUB Zadelkamer- Beweegbaar Figuurtje - Afneembaar Zadel & Hoofdstel - Paarden Speelgoed - Kinderspeelgoed - 42591 is gemeten op 25-11-2025. De hoogste prijs was € 64,99 op 03-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 32,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 57 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| EAN | 4059433654003 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42591 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x criollo definitivo, 1x kat, 1x volledig bewegend figuurtje, 1x armband, 1x zadelkamer, 1x muurbeugel, 1x zadelkast, 2x muurbeugel voor hoofdstel, 1x plank, 1x kist met lades, 1x voederhark, 3x hoofdstel, 3x zadel, 1x hooi, 1x haverzak, 2x bankje, 1x tafel, 1x paddock, 1x hooibaal, 1x bloembak met bloemen, 1x koffiezetapparaat, 1x zadelsteun, 3x zadeldeken, 1x stalhalster, 2x helm, 1x bezem, 1x hooivork, 1x roskam, 1x dweil, 2x bord, 2x beker, 1x trofee, 2x winnaarslint, 1x boeket, 1x vaas, 2x wortel, 2x groene appeltjes, 2x rode appeltjes, 1x emmer, 2x appeltaart |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | deze informatie volgt nog / ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Zadelkamer Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | AxiHandel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 34.5 cm |
| Product lengte | 10.5 cm |
| Speelgoedthema | Manege Boerderij Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 346 mm |
| Verpakking hoogte | 109 mm |
| Verpakking lengte | 398 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.43 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4059433654003 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich HORSE CLUB Zadelkamer- Beweegbaar Figuurtje - Afneembaar Zadel & Hoofdstel - Paarden Speelgoed - Kinderspeelgoed - 42591 aankoopt