schleich HORSE CLUB Speelfigurenset - Avontuur met auto en paardentrailer - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 18 Onderdelen - 42535
- EAN: 4059433439181
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef eindeloze avonturen met de schleich® HORSE CLUB Speelfigurenset - Avontuur met auto en paardentrailer! Deze veelzijdige set biedt alles wat jonge paardenliefhebbers nodig hebben om hun fantasie de vrije loop te laten. Met 18 zorgvuldig ontworpen onderdelen, waaronder een ruime SUV en een afneembare paardentrailer, kunnen kinderen hun eigen verhalen creëren en de wereld van paarden verkennen.
De SUV is uitgerust met neerklapbare stoelen, waardoor er genoeg ruimte is voor het inladen van de uitrusting voor een geweldige rit. De set bevat alles wat je nodig hebt voor een paardrijavontuur: een helm, zadel, hoofdstel, emmer, en zelfs een poetsdoos met een massageborstel en roskam. En voor extra avontuur is er een uitklapbare tent met handige ladder zodat je gemakkelijk kunt in- en uitladen!
Hannah, de hoofdpersoon, heeft niet alleen hard getraind voor haar toernooi, maar ook geoefend om haar prachtige Holsteiner merrie de paardentrailer in te krijgen. Dankzij haar zelfverzekerde en rustige aanpak laat het paard zich zonder problemen aan de stalhalster in- en uitladen. De paardentrailer is zo ontworpen dat er een hooinet hangt en strobalen liggen, zodat de merrie tijdens de rit niets tekortkomt.
Dit speelgoed is perfect voor kinderen van 5 tot 12 jaar en stimuleert niet alleen de verbeelding, maar ook educatief speelplezier. De figuren zijn volledig beweegbaar, waardoor kinderen zich kunnen inleven in hun paardenavonturen. Schleich® staat bekend om zijn hoogwaardig en gedetailleerd speelgoed dat generaties lang meegaat, en deze set is daarop geen uitzondering.
Met de schleich® HORSE CLUB Speelfigurenset kunnen kinderen vriendschap, avontuur en het leven op de boerderij verkennen. Laat hen zich onderdompelen in de magie van de manege en ontdek samen de wonderlijke wereld van paarden! Dit product is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient altijd onder toezicht van een volwassene te worden gebruikt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je schleich HORSE CLUB Speelfigurenset - Avontuur met auto en paardentrailer - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 18 Onderdelen - 42535 kopen voor de prijs van € 79,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om schleich HORSE CLUB Speelfigurenset - Avontuur met auto en paardentrailer - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 18 Onderdelen - 42535 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat schleich HORSE CLUB Speelfigurenset - Avontuur met auto en paardentrailer - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 18 Onderdelen - 42535 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 48,19 voor schleich HORSE CLUB Speelfigurenset - Avontuur met auto en paardentrailer - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 18 Onderdelen - 42535 is gemeten op 27-11-2025. De hoogste prijs was € 79,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 31,80. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Schleich |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4059433439181 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42535 |
Character
| Personage | Geen personage |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard Boerderijdier |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multikleuren |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 34.5 cm |
| Product lengte | 10.5 cm |
| Speelgoedthema | Manege Dieren Boerderij |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 346 mm |
| Verpakking hoogte | 108 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.59 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4059433439181 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je schleich HORSE CLUB Speelfigurenset - Avontuur met auto en paardentrailer - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 18 Onderdelen - 42535 aankoopt