schleich HORSE CLUB - Ruitershop - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 42568
- EAN: 4059433528533
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Leef je droom als een echte paardenliefhebber met de schleich HORSE CLUB Ruitershop! Dit kinderspeelgoed is perfect voor jongens en meisjes tussen de 5 en 12 jaar oud. Met gedetailleerde en kleurrijke figuren kunnen kinderen hun eigen paardenavonturen creëren. Laat je fantasie de vrije loop en beleef urenlang speelplezier met deze set.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Top1Toys kun je schleich HORSE CLUB - Ruitershop - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 42568 kopen voor de prijs van € 64,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om schleich HORSE CLUB - Ruitershop - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 42568 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat schleich HORSE CLUB - Ruitershop - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 42568 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,29 voor schleich HORSE CLUB - Ruitershop - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 42568 is gemeten op 19-11-2025. De hoogste prijs was € 64,99 op 06-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 30,70. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 67 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4059433528533 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42568 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x ruitershop-gebouw, 2x wortel, 1x spuitfles, 1x houten paard, 2x hoofdstel, 2x zadel, 1x slang, 3x voederkist, 2x roskam, 2x borstel, 2x appels, 2x rozetten, 1x trofee, 1x strobaal, 1x vaas, 1x ruiterhelm, 1x kassa, 1x voerbak, 1x hondenbot, 2x paardendeken, 2x zadeldek, 1x halster, 2x volledig beweegbaar figuurtje, 1x paard, 1x hond, 1x toonbank |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | deze informatie volgt nog / ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Ruitershop Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | AxiHandel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 34.5 cm |
| Product lengte | 10.5 cm |
| Speelgoedthema | Manege Boerderij Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 351 mm |
| Verpakking hoogte | 106 mm |
| Verpakking lengte | 397 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.30 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4059433528533 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je schleich HORSE CLUB - Ruitershop - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 42568 aankoopt