Ontdek de veelzijdigheid van de Schleich Horse Club Paardentransportwagen. Deze prachtig afgewerkte transportwagen lijkt op een camper en biedt voldoende ruimte om tot drie paarden zorgvuldig te verzorgen en te wassen. Met een geïntegreerde standaard en een modulaire paddock is dit de perfecte set voor het trainen van hindernislopen, waardoor kinderen eindeloos speelplezier kunnen beleven.
Lisa is klaar om met haar familie en vier paarden op weg te gaan naar de wedstrijd, dankzij de vele accessoires die bij deze set inbegrepen zijn. Van autostoeltjes tot een keukentje en een barbecue, alles is ontworpen om de creativiteit en fantasie van kinderen te stimuleren. Dit product is ideaal voor kinderen vanaf 5 jaar en biedt de mogelijkheid om op een speelse manier te leren over zorg en verantwoordelijkheid voor dieren.
Deze set komt met diverse accessoires, waaronder een ladder, hekken, meubels voor de paddock en zelfs een aantal vervoersgadgets. De Schleich beeldjes staan bekend om hun hoge kwaliteit en duurzaamheid, waardoor ze niet alleen leuk zijn om mee te spelen, maar ook waardevol speelgoed is om te verzamelen. Met een gemakkelijke universele handleiding is deze set geschikt voor een breed publiek, ongeacht hun ervaringsniveau met speelgoed.
De Paardentransportwagen van Schleich is gemaakt van hoogwaardig kunststof en brengt geen geluid met zich mee, waardoor het een rustige speelervaring biedt. Met een afmeting van 68x60x26 cm en verpakkingsformaat van 38x46,5x14,5 cm, is het ook gemakkelijk op te bergen. Dit speelgoed is geschikt voor jongens en meisjes en zal zeker zorgen voor eindeloos speelplezier!
Met een EAN van 5905141675573 voert deze set de thema's van de manege perfect uit. Geef kinderen de kans om samen met allerlei dieren, zoals paarden en honden, te spelen en avonturen te beleven. Met de Schleich Horse Club Paardentransportwagen zullen kinderen zich urenlang vermaken en belangrijke sociale vaardigheden ontwikkelen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schleich Horse Club - Paardentransportwagen, paardentransporter + accessoires 5+. kopen voor de prijs van € 163,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich Horse Club - Paardentransportwagen, paardentransporter + accessoires 5+. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich Horse Club - Paardentransportwagen, paardentransporter + accessoires 5+. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 163,99 voor Schleich Horse Club - Paardentransportwagen, paardentransporter + accessoires 5+. is gemeten op 12-02-2026. De hoogste prijs was € 185,99 op 24-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Schleich |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 5905141675573 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Dier | Paard Hond |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 26 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Speelgoedthema | Manege |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking lengte | 680 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5905141675573 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich Horse Club - Paardentransportwagen, paardentransporter + accessoires 5+. aankoopt