De dierenarts controleert voor het grote toernooi alle paarden op hun lichamelijke gesteldheid. In de mobiele praktijk heeft ze alles voor handen om de Appaloosa's en de volbloed hengst te onderzoeken. Wanneer de dieren niets mankeren geeft de dierenarts groen licht; klaar om over de hindernissen en waterbak te gaan!
De Schleich Horse Club Fitness Controle set is gemaakt van hoogwaardig plastic en bestaat uit 16 onderdelen. Deze set bevat een scala aan accessoires, waaronder een auto, dierenarts, dierenartsenset, stethoscoop, spuit, medicatieflesje, laptop, röntgenapparaat en meer. Het biedt een realistische speelervaring voor kinderen van 3 tot 12 jaar.
Met gedetailleerde figuren zoals de Engelse volbloed hengst, Appaloosa merrie, ruin en veulen, kunnen kinderen hun eigen paardenavonturen creëren. De manegeoverkapping, paddocks, ruiter, rijinstructeur, verticale hekken en andere accessoires voegen extra speelmogelijkheden toe aan deze set.
Dit speelgoedthema is ideaal voor zowel jongens als meisjes die van manege en boerderij spelen houden. De set voldoet aan de CE-kwaliteitsnormen en wordt geleverd met veiligheidswaarschuwingen voor kinderen onder de 3 jaar. Het is een fantastische toevoeging aan elke speelgoedcollectie.
Met afmetingen van 565 mm (breedte) x 375 mm (hoogte) x 140 mm (lengte) biedt de Schleich Horse Club Fitness Controle set urenlang plezier. De verpakking bevat een gedetailleerde montagehandleiding en weegt ongeveer 1 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich Horse Club Fitness Controle voor het grote Toernooi exclusief 72140 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 65,44 voor Schleich Horse Club Fitness Controle voor het grote Toernooi exclusief 72140 is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 91,00 op 30-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 25,56. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 16 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| EAN | 4055744030628 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 72140 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x auto, 1x dierenarts, 1x dierenartsenset, 1x stethoscoop, 1x spuit, 1x medicatieflesje, 1x laptop, 1x röntgenapparaat, 1x paars zelfklevend verband, 1x halster, 1x tafel, 1x stoel, 1x receptblok, 2x stickervellen , 1x manegeoverkapping, 12x paddock, 1x poort, 1x ruiter, 1x rijinstructeur, 2x paarse verticale hekken, 1x gracht, 1x trofee, 1x Engelse volbloed hengst, 1x Appaloosa merrie, 1x Appaloosa ruin, 1x Appaloosa veulen, 1x montagehandleiding. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 565 mm |
| Product hoogte | 375 mm |
| Product lengte | 140 mm |
| Speelgoedthema | Manege Boerderij |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 552 mm |
| Verpakking hoogte | 364 mm |
| Verpakking lengte | 135 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 4055744030628 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich Horse Club Fitness Controle voor het grote Toernooi exclusief 72140 aankoopt