Dit Schleich HORSE CLUB dekje en halster is speciaal ontworpen voor Lisa en Storm, maar kan ook door andere paarden gedragen worden. Lisa en Storm hebben zelfs hun eigen kleedje, dat je kunt vinden onder het artikelnummer 42459.
Het dekje en halster zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof en zijn van uitstekende kwaliteit. Het dekje maakt geen geluid en heeft geen batterijen nodig, waardoor het zowel veilig als duurzaam is voor urenlang speelplezier. Dit setje bestaat uit 3 onderdelen en wordt geleverd met een universele handleiding.
Met afmetingen van 9 cm breed, 14 cm hoog en 3.5 cm lang, past dit dekje en halster perfect bij paardenfiguren van Schleich. Het speelgoedthema van dit product is manege, dieren en boerderij, wat zorgt voor realistisch en creatief speelplezier.
Dit Schleich dekje en halster is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar en ouder en wordt aanbevolen voor kinderen tot 12 jaar. Let op: dit product is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt.
Voeg dit prachtige dekje en halster van Schleich toe aan je Horse Club collectie en laat Lisa en Storm samen met jouw andere paardenfiguren genieten van dit stijlvolle accessoire. Ontdek de magische wereld van Horse Club en beleef avonturen in de manege, op de boerderij en met verschillende dieren!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je schleich HORSE CLUB - Dekje en halster HORSE CLUB Lisa & Storm - 42461 kopen voor de prijs van € 10,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om schleich HORSE CLUB - Dekje en halster HORSE CLUB Lisa & Storm - 42461 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat schleich HORSE CLUB - Dekje en halster HORSE CLUB Lisa & Storm - 42461 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor schleich HORSE CLUB - Dekje en halster HORSE CLUB Lisa & Storm - 42461 is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 18,95 op 15-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 3 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4055744030079 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42461 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x deken, 1x haster, 1x he |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Lisa & Storm Blauw, paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 3.5 cm |
| Speelgoedthema | Manege Dieren Boerderij |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 84 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 155 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4055744030079 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je schleich HORSE CLUB - Dekje en halster HORSE CLUB Lisa & Storm - 42461 aankoopt