Ontdek het Schleich Horse Club Paddock met accessoires (artikelnummer 42192), een ideale oplossing voor paarden die af en toe de neiging hebben om weg te lopen. Dit paddock biedt een veilige en praktische ruimte om je paarden in te laten staan, zodat je gerust kunt genieten van andere activiteiten.
Gemaakt van hoogwaardig kunststof, staat deze set garant voor duurzaamheid en langdurig gebruik. De veelzijdigheid van het design stelt je in staat om het paddock op verschillende manieren te gebruiken, wat het perfect maakt voor zowel binnen- als buitenspeelplezier.
Dit paddock bevat geen geluidseffecten en vereist geen batterijen, wat het onderhoud eenvoudig maakt. De universele handleiding zorgt ervoor dat je moeiteloos aan de slag kunt met de opbouw, zonder dat je een handleiding in een specifieke taal hoeft te begrijpen.
De aanbevolen leeftijd voor dit product is van 3 tot 12 jaar, waardoor het een uitstekende keuze is voor jonge paardenvrienden. Laat je kinderen hun creativiteit en fantasie de vrije loop laten met deze mooie toevoeging aan hun speelwereld.
Met een product hoogte van 172 mm, lengte van 190 mm en breedte van 110 mm, is deze set perfect te combineren met andere items uit de Schleich Horse Club collectie. Laat je kinderen kennismaken met de liefde voor paarden en het verzorgen van dieren met dit mooie paddock, dat ook voldoet aan de CE-markering voor veiligheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schleich Horse Club accessoires Paddock met accessoires 42192 kopen voor de prijs van € 49,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich Horse Club accessoires Paddock met accessoires 42192 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich Horse Club accessoires Paddock met accessoires 42192 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,99 voor Schleich Horse Club accessoires Paddock met accessoires 42192 is gemeten op 02-04-2025. De hoogste prijs was € 50,97 op 04-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,98. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Schleich |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4005086421929 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4005086421929 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Geslacht | Meisjes |
| Kleur | Multi colour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 110 mm |
| Product hoogte | 172 mm |
| Product lengte | 190 mm |
| Speelgoedthema | Manege |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 111 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005086421929 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich Horse Club accessoires Paddock met accessoires 42192 aankoopt