Schleich Connemara Pony Merrie
- EAN: 4055744025068
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Schleich Connemara Pony Merrie speelgoed is een prachtige toevoeging aan de manege-themacollectie. Dit gedetailleerde speelfiguur van kunststof is perfect voor kinderen die graag met dieren spelen. Met een lengte van 14.30 cm, een breedte van 9.20 cm en een hoogte van 3.80 cm is dit speelgoed ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar.
De Connemara Pony Merrie is voorzien van een CE-markering, wat betekent dat het voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen. Het speelgoed is bruin van kleur en heeft geen batterijen nodig, waardoor kinderen er eindeloos mee kunnen spelen zonder dat de batterijen vervangen hoeven te worden.
Dit speelfiguur is geschikt voor meisjes en wordt geleverd in een verpakking van 1 stuk. Het is een ideaal cadeau voor kinderen die van paarden houden en stimuleert creatief spel en verbeelding. Let op, vanwege kleine onderdelen is dit speelgoed niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt.
Met de Schleich Connemara Pony Merrie kunnen kinderen zich urenlang vermaken in hun eigen kleine paardenwereld. Dit hoogwaardige speelgoed is zowel educatief als leuk en zal zeker een glimlach toveren op het gezicht van elk kind dat ervan geniet.
Voeg de Schleich Connemara Pony Merrie vandaag nog toe aan de speelgoedcollectie van jouw kind en laat hen kennismaken met de magische wereld van paarden en manege-avonturen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schleich Connemara Pony Merrie kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich Connemara Pony Merrie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich Connemara Pony Merrie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Schleich Connemara Pony Merrie is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 7,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4055744025068 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 13863 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Paard |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Meisjes |
| Kleur | Bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 14.30 cm |
| Product hoogte | 9.20 cm |
| Product lengte | 3.80 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Manege |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 9.20 cm |
| Verpakking hoogte | 3.30 cm |
| Verpakking lengte | 15.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 4055744025068 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich Connemara Pony Merrie aankoopt