schleich BAYALA - Zeemeermin Feya op onderwater eenhoorn - Speelfiguur - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar
- EAN: 4059433162881
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Feya en haar beste vriendin Eyela, zijn in een prachtige zeemeerminwereld terechtgekomen, dankzij een betovering van een tovenares. Samen met hun zeemeerminnen-vriendinnen beleven ze spannende onderwateravonturen. De zeemeerminprinses Isabella organiseert zelfs een groots feest ter ere van hun bezoek. De authentieke en gedetailleerde schleich® figuurtjes brengen deze betoverende wereld tot leven en stimuleren de verbeelding van kinderen vanaf 5 jaar.
Dankzij schleich® BAYALA ontdekken kinderen een magische wereld vol plezier en avontuur, waar Feya, Eyela, Sera, Surah en Marween samen met vriendelijke wezens op ontdekkingstocht gaan. Het speelgoed van schleich® staat al ruim 85 jaar garant voor hoogwaardige kwaliteit en stimuleert de fantasie van kinderen. Deze speelfiguren, zoals elf Surah op haar prachtige pegasus met vogel, zijn tijdloos en gaan generaties lang mee.
De schleich® speelfiguren zijn gemaakt van duurzaam kunststof en voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen. Schleich® streeft ernaar om in 2027 Cradle to Cradle® gecertificeerd te zijn, waarmee ze hun toewijding aan duurzaamheid tonen. Dit speelfiguur van zeemeermin Feya op haar onderwater eenhoorn is perfect voor kinderen tussen 5 en 12 jaar oud en garandeert urenlang speelplezier vol magie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Bol.com kun je schleich BAYALA - Zeemeermin Feya op onderwater eenhoorn - Speelfiguur - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar kopen voor de prijs van € 19,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om schleich BAYALA - Zeemeermin Feya op onderwater eenhoorn - Speelfiguur - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat schleich BAYALA - Zeemeermin Feya op onderwater eenhoorn - Speelfiguur - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,78 voor schleich BAYALA - Zeemeermin Feya op onderwater eenhoorn - Speelfiguur - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar is gemeten op 13-06-2025. De hoogste prijs was € 24,95 op 13-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,17. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 3 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4059433162881 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70593 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 x elf Surah, 1 x pegasus, 1 x vogel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor Feya |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15.5 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 8.2 cm |
| Speelgoedthema | Fantasy Feeën en Elfjes Dieren |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 152 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 178 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4059433162881 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je schleich BAYALA - Zeemeermin Feya op onderwater eenhoorn - Speelfiguur - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar aankoopt