schleich BAYALA Speelfiguur - Suikerspin Eenhoornhengst - Fantasie Kinderspeelgoed - 5 tot 12 Jaar - 70722
- EAN: 4059433432793
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In de betoverende wereld van BAYALA® is de Suikerspin Eenhoornhengst speelfiguur van Schleich® een expert als het gaat om snoep. Zijn manen zijn zoet, kleurrijk en zelfs gevlochten, waardoor hij een van de schattigste eenhoorns is in de BAYALA® wereld. Samen met de Marshmallow Eenhoornmerrie en het Snoepjes Eenhoornveulen vormt hij een magisch trio. De vacht van de Suikerspin Eenhoornhengst voelt aan als een wolk, maar kan een beetje plakkerig worden bij warm weer. Vergeet dus niet je handen te wassen na het borstelen! Ontdek de wereld van Schleich® en stimuleer de verbeelding van kinderen met deze gedetailleerde en authentieke speelfiguren.
De producten van Schleich® garanderen educatief speelplezier vol avontuur en zijn geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar. BAYALA is een magische wereld waar plezier en magie centraal staan. Feya, Eyela, Sera, Surah en Marween beleven hier de meest fantastische avonturen met allerlei vriendelijke wezens.
Dit Suikerspin Eenhoornhengst speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en maakt geen geluid. Het vereist geen batterijen en komt met 1x speelfiguur in de verpakking. Met een productbreedte van 13,70 cm, een producthoogte van 12 cm en een productlengte van 5 cm is dit speelgoed perfect voor kinderen van 5 tot 12 jaar. Let op: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen gebruikt te worden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Intertoys
- Bij Bol.com kun je schleich BAYALA Speelfiguur - Suikerspin Eenhoornhengst - Fantasie Kinderspeelgoed - 5 tot 12 Jaar - 70722 kopen voor de prijs van € 14,34. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om schleich BAYALA Speelfiguur - Suikerspin Eenhoornhengst - Fantasie Kinderspeelgoed - 5 tot 12 Jaar - 70722 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is schleich BAYALA Speelfiguur - Suikerspin Eenhoornhengst - Fantasie Kinderspeelgoed - 5 tot 12 Jaar - 70722 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat schleich BAYALA Speelfiguur - Suikerspin Eenhoornhengst - Fantasie Kinderspeelgoed - 5 tot 12 Jaar - 70722 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,21 voor schleich BAYALA Speelfiguur - Suikerspin Eenhoornhengst - Fantasie Kinderspeelgoed - 5 tot 12 Jaar - 70722 is gemeten op 30-06-2025. De hoogste prijs was € 15,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,78. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4059433432793 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70722 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x speelfiguur |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Eenhoorn Fantasiedier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Schleich GmbH |
| Product breedte | 13.70 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy Feeën en Elfjes Dieren |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 136 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4059433432793 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je schleich BAYALA Speelfiguur - Suikerspin Eenhoornhengst - Fantasie Kinderspeelgoed - 5 tot 12 Jaar - 70722 aankoopt