Deze schleich BAYALA - Jelly fruit Eenhoorn - 70733 is een betoverend speelgoed dat gegarandeerd veel speelplezier zal bieden. Met zijn kleurrijke design en gedetailleerde afwerking is deze eenhoorn een must-have voor alle fantasierijke kinderen.
De Jelly fruit Eenhoorn is gemaakt van hoogwaardig materiaal en is zeer duurzaam, waardoor hij lang meegaat. Met zijn magische uitstraling en unieke kenmerken zal deze eenhoorn de verbeelding van elk kind stimuleren en hen urenlang vermaken.
Dankzij de levensechte details en levendige kleuren spreekt deze schleich eenhoorn tot de verbeelding en zorgt hij voor eindeloos speelplezier. Laat je kind kennismaken met de betoverende wereld van BAYALA en beleef samen onvergetelijke avonturen met de Jelly fruit Eenhoorn.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Alternate
- Bij Alternate kun je schleich BAYALA - Jelly fruit Eenhoorn - 70733 kopen voor de prijs van € 3,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om schleich BAYALA - Jelly fruit Eenhoorn - 70733 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat schleich BAYALA - Jelly fruit Eenhoorn - 70733 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 3,99 voor schleich BAYALA - Jelly fruit Eenhoorn - 70733 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 3,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| EAN | 4059433506616 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 43277693 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x eenhoorn |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Eenhoorn |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | groen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 119 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 155 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4059433506616 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je schleich BAYALA - Jelly fruit Eenhoorn - 70733 aankoopt