Schleich bayala - Gevleugelde regenboogeenhoorn - Speelfiguur - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 70576
- EAN: 4055744020421
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Schleich bayala gevleugelde regenboogeenhoorn is een prachtig speelfiguur dat kinderen zal betoveren. Met vleugels die stralen in de kleuren van de regenboog, neemt deze eenhoorn je mee op vluchten over een kleurrijk eiland naar de voet van de regenboog. De elfen op het eiland zijn dol op deze majestueuze wezens en kijken uit naar het regenboogfeest waar de eenhoorn en zijn veulen zullen schitteren.
Het speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is veilig voor kinderen van 5 tot 12 jaar oud. Met een hoogte van 18 cm en een lengte van 16 cm is dit speelgoed ideaal voor fantasierijk spel en creativiteit. De gevleugelde regenboogeenhoorn is geen personage uit een specifieke serie, waardoor kinderen vrij kunnen spelen en hun eigen verhalen kunnen bedenken.
Dit speelgoed is STEM-speelgoed en stimuleert de verbeeldingskracht van kinderen. Het thema van feeën en elfjes zal kinderen inspireren om magische avonturen te beleven. Met dit speelfiguur kunnen kinderen open-ended spelen en hun fantasie de vrije loop laten.
De Schleich bayala gevleugelde regenboogeenhoorn wordt geleverd in een verpakking van 160 mm breed, 155 mm hoog en 173 mm lang. Het verpakkingsgewicht is 0.26 kg, waardoor het eenvoudig kan worden opgeborgen of meegenomen. Let op: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en moet onder toezicht van volwassenen worden gebruikt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Schleich bayala - Gevleugelde regenboogeenhoorn - Speelfiguur - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 70576 kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schleich bayala - Gevleugelde regenboogeenhoorn - Speelfiguur - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 70576 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schleich bayala - Gevleugelde regenboogeenhoorn - Speelfiguur - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 70576 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,00 voor Schleich bayala - Gevleugelde regenboogeenhoorn - Speelfiguur - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 70576 is gemeten op 17-12-2025. De hoogste prijs was € 28,25 op 01-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 9,25. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4055744020421 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70576 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x speelfiguur |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multikleur Gevleugelde regenboogeenhoorn |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Schleich GmbH |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy Feeën en Elfjes Dieren |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 155 mm |
| Verpakking lengte | 173 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4055744020421 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schleich bayala - Gevleugelde regenboogeenhoorn - Speelfiguur - Kinderspeelgoed voor Jongens en Meisjes - 5 tot 12 jaar - 70576 aankoopt